پلاک خوان 4 ، تحولی نوین

امروزه با گسترش تعداد خودرو ها در خیابان ها ، گاهی ممکن است پشت ترافیک های سنگین یا با پیاده روی در خیابان ها کنجکاو شده باشیم که این خودرو از کدام شهرستان یا استان است؟

نوع پلاک این خودرو چیست؟

در محدوده ی طرح ترافیک چه روز هایی می تواند حضور پیدا کند؟

و از این قبیل سوالات که پلاک خوان می تواند پاسخ برخی از این سوالات باشد.

امکانات

نرم افزار پلاک خوان دارای بخش واکاو یا همان بررسی پلاک ، برای استخراج برخی از اطلاعات پلاک خودرو ی مورد نظر است.

هم چنین قابلیت نمایش پلاک مورد نظر را نیز داراست.

بخش های دیگر این نرم افزار استعلام خلافی و نمره ی منفی در دو صورت برخط (آنلاین) و برون خط (آفلاین) می باشد که بخش برون خط به صورت پبامکی می باشد و برای هر بار استعلام ، پیامکی به سامانه ی راهور ارسال می شود که هزینه ی هر پیامک بر عهده ی کاربر یعنی شما می باشد.

و هم چنین بخش هایی دیگر با عنوان ، استعلام تصادفات خودرو و پیگیری کارت سوخت به صورت برخط می باشند.

دریافت اطلاعیه نیز یکی از این امکانات است.

توجه

در صورت بروز هرگونه مشکل در بخش هایی که خارج از محدوده ی پلاک خوان اند مانند بروز مشکل در استعلام خلافی (برخط و برون خط) ، نمره ی منفی (برخط و برون خط) ، تصادفات خودرو و پیگیری کارت سوخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ی سازنده ی پلاک خوان نمی باشد زیرا اشکال از سوی سامانه ی راهور می باشد.

پرداخت درون برنامه ای نرم افزار پلاک خوان به گونه ای طراحی شده که شما برای استفاده از نرم افزار پس از پرداخت پول نیاز به اتصال به اینترنت ندارید و می توانید از برنامه در هر کجا بدون نیاز به اینترنت استفاده کنید.

برای کسب اعتماد و اطمینان خاطر شما این نرم افزار در اولین ورود و استفاده به صورت کاملا رایگان (به جز بخش ذخیره سازی اطلاعات خودرو،ابرک) کار می کند و شما می توانید نرم افزار را آزمایش کنید و در صورت رضایت ، آن را با خرید و پرداخت هزینه ی تعیین شده ، فعال سازی نمایید و از تمامی امکانات پلاک خوان به صورت نامحدود استفاده کنید.

نرم افزار پلاک خوان کاری از محمّد خدادادی است.

تمامی حقوق مادی و معنوی نرم افزار پلاک خوان برای محمّد خدادادی محفوظ می باشد.

هرگونه سوء استفاده از نرم افزار پلاک خوان شرعا ، حرام و قانونا ، غیر قانونی و خلاف قانون است.

این کار مورد رضایت تولید کننده نمی باشد.

برنامه نویس : محمّد خدادادی


دریافت برنامه